CLIMAX IN DE MEDIA
             
Ede Stad woensdag  25 november 2006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Parcoursrecords bij Horaloop

 
ATLETIEK – Waar precies een jaar geleden sneeuwval voor een grote chaos op de Nederlandse wegen zorgde en dat ook gevolgen had voor de Horaloop, was dat zaterdag compleet anders. Temperaturen van zo’n 18 graden en een behoorlijke wind zorgden er misschien mede wel voor dat er drie parcoursrecords werden gebroken.

Bij de vijf kilometer bij de heren vestigde Vincent Böhm uit Veenendaal een nieuw record van 16.02 seconden. Het oude was ook van hem in 17.00 rond. Ruth van der Meijden, ook lid van VAV uit Veenendaal deed dat ook bij de dames. Met een tijd van 18.26 was de inwoonster van Rhenen met dan tweeënhalve minuut sneller dan de nummer twee bij de dames.

Ook op dubbele afstand werd een nieuw record bij de dames gelopen. Saskia van Vugt uit Zeist noteerde 36.44. De oude tijd was 38.49 van Mirjam Harmelink.

Op de langste afstand, de 10 EM, was Melchior van de Pol een klasse apart. Het verschil met nummer twee was meer dan vier en een halve minuut. Bij de dames was Floor Vodde de snelste.

Wouter Harteveld van het organiserende Climax kon terug zien op een geslaagde evenement. ,,We hadden honderd deelnemers meer dan vorig jaar. In totaal kwamen er 460 aan de start. Alles is prima verlopen.’’

De complete uitslagen zijn te lezen op www.horaloop.nl.
 

 

 

Wilt u terug naar de startpagina of nog meer informatie over onze vereniging, klik dan op één van de onderwerpen in de inhoudsopgave op deze pagina.

© CAV Climax 29-09-2007