BAANATLETIEK
             

Afspraken voor trainingen

 

 

 

 

1.

In verband met de veiligheid worden ouders bij aanvang en na afloop van trainingen geacht jongere kinderen binnen de hekken van de accommodatie af te zetten respectievelijk op te halen.

2.

Is een kind langdurig ziek of geblesseerd, neem dan contact op met één van de train(st)ers of het betreffende aanspreekpunt.

3.

Kom bij voorkeur in sportkleding naar de training, maar neem wel wat extra kleding mee.

4.

Neem geen waardevolle spullen mee naar de atletiekbaan. Heb je toch geld of waardevolle spullen bij je, lever dat dan tijdelijk bij de train(st)er in.

5.

Zorg er na afloop van de training gezamenlijk voor dat alle gebruikte materialen weer in het materiaalhok worden teruggebracht.

6.

Zijn er vragen of problemen inzake de training, neem dan a.u.b. contact op met het betreffende aanspreekpunt of met de trainerscoördinator (zie info baanatletiek).

7.

Je mag de atletiekbaan alleen met schone schoenen betreden.

8.

Het dranghek rondom de baan is niet bestemd voor duikelen, erop zitten of eraan hangen.

9.

Voedsel en kauwgum zijn op de baan niet toegestaan. Doe afval altijd in de bakken.

10.

Tijdens trainingen in de sportzaal is het niet toegestaan om op schoenen met een zwarte zool of op schoenen die buiten zijn gebruikt, de zaal binnen te lopen.

Wilt u terug naar de startpagina of nog meer informatie over onze vereniging, klik dan op één van de onderwerpen in de inhoudsopgave op deze pagina.

         
© CAV Climax 14-1-2007