Loopgroepen

(Klik voor uitgebreide informatie op de naam van de groep)

Trainingstijden
  • Dinsdag 19:00-20:30 uur
  • Zaterdag 9:00-10:30 uur
Trainers
  • Ron d’Hamecourt
Trainingstijden
  • Zaterdag 9:00-10:30u
  • Dinsdag 19:30-21:00 uur
Categorie
Starters
Trainers
  • Jolanda Zwart
Trainingstijden
  • Dinsdag 19.30-21.00 uur
  • Zaterdag 9.00-10.30 uur
Categorie
Doorstart
Trainers
  • Jacob van Velsen
  • Peter Goddijn
Trainingstijden
  • Woensdag 19.00-20.30 uur
  • Zaterdag 9.00-10.30 uur
Categorie
Doorstart
Trainers
  • Gerard Hendriksen
  • Frank Bakker
Trainingstijden
  • Dinsdag 19.30-21.00 uur
  • Donderdag 19.30-21.00 uur
  • Zaterdag 9.00-10.30 uur
Categorie
Gevorderden
Trainers
  • Marco Harms (hoofdtrainer)
  • Dik Top (assistent-trainer)
  • Herman Drenth (assistent-trainer)
  • Erik van Dijk (assistent-trainer)
Trainingstijden
  • Dinsdag 19.00-20.30 uur
  • Zaterdag 9.00-10.30 uur
Categorie
Basis
Trainers
  • Henk Warris
Trainingstijden
  • Maandag 19.00-20.30 uur
  • Woensdag 19.00-20.30 uur
Categorie
Basis
Trainers
  • Marc Reesink
Trainingstijden
  • Woensdag 19.00-20.30 uur
  • Zaterdag 9.00-10.30 uur
Categorie
Basis
Trainers
  • Ada Groeneveld
  • Michiel Teunissen
Trainingstijden
  • Maandag 19.00-20.30 uur
  • Woensdag 19.00-20.30 uur
  • Zaterdag 9.00-10.30 uur
Categorie
Gevorderden
Trainers
  • TrainersAd Lampkamp
  • Laurens Beerepoot
  • Dick van Hilten
  • Linda Ebbinge (voor loopscholing)
Trainingstijden
  • Woensdag 19.30-21.00 uur
  • Zaterdag 9.00-10.30 uur
Categorie
Expert
Trainers
  • Evert Schipper
Trainingstijden
  • Dinsdag 19.30-21.00 uur
  • Donderdag 19.30-21.00 uur
Categorie
Expert
Trainers
  • Bert van Ravenswaaij
Trainingstijden
  • Dinsdag 19:30-21:00 uur
  • Donderdag 19:30-20:30 uur (gezamenlijk)
  • Zaterdag 9:30-11:00 uur
Categorie
Expert
Trainers
  • Ben van Oeveren
Trainingstijden
  • Maandag 19:30-20:30u
  • Donderdag 19:30-20:30u
Categorie
Bootcamp
Trainers
  • Marieke van Hunen
  • Maurits Brethouwer
  • Peter Goddijn