Traditiegetrouw organiseert AV Triathlon in Amersfoort de Paaswedstrijd op 2e Paasdag. Met een graadje of 25 en bijna geen schaduw werd het een zomerse editie dit jaar. Er werden twee nieuwe clubrecords gevestigd op weinig voorkomende onderdelen. C-junior Evelyn Navarro liep een tijd van 13.55 seconden op de 100 meter sprint. D-junior Eline Gerritsen waagde zich aan de 1000 meter steeple chase en zette een tijd van 4:09.48 minuten neer.

C-junior Ian Pennock verbeterde zijn PR op de 150 meter sprint met bijna twee seconden. Voor Dorine van Leeuwen (C-junior), Lisa Navarro en Eline Gerritsen (beiden D-junior) was het hun eerste 150 meter sprint. Dorine was tevreden met haar tijd van 21.13 seconden. Lisa zat daar met 21.60 seconden vlak achter. Eline finishte in 23.14 seconden.

B-junior Lucas van Bochoven liep met een stevige tegenwind een tijd van 16.48 seconden op de 110 meter horden. Ian Pennock finishte op de 100 meter horden in 17.37 seconden. Bij de Masters bleef Peter Navarro net boven zijn streeftijden op de 100 en 200 meter, maar wist nog wel nipt zijn talentvolle dochters voor te blijven.

Uitslagen: www.atletiek.nu

Op de foto Dorine van Leeuwen op de 150 meter sprint:

20190422 Dorine 150m