Uitslagen clubkampioenschap

06-10-2013

Jongens pupillen C
StnrNaamgeb40m600mVerspringenBalwerpenptn
818Jesper van der Werff20057.932.43.632.9817.631136 ptn
808Splinter Baart20057.672.43.132.9011.861074 ptn
811Jesse Haak2005DNSDNSDNSDNS0 ptn
Meisjes pupillen C
StnrNaamgeb40m600mVerspringenBalwerpenptn
809Jisze Diemer20057.172.10.053.2517.101580 ptn
813Floor Ignatius20057.202.15.033.2517.931541 ptn
815Evelyn Navarro20057.162.22.373.3514.711457 ptn
814Veerle van Ittersum20057.882.26.832.9313.611182 ptn
812Dagmar Huibers20058.472.40.392.4111.82859 ptn
816Noa van Schoonhoven20058.483.08.792.357.69610 ptn
810Elise Gommers20058.852.59.492.258.42598 ptn
817Tamia Uijterwaal2005DNSDNSDNSDNS0 ptn
Jongens pupillen B
StnrNaamgeb40m1000mVerspringenBalwerpenptn
804Jelle van der Veer20047.213.48.153.4812.051586 ptn
797Menno Jonker20047.384.02.533.0720.811536 ptn
802Kevin Udink20047.504.07.593.0424.711533 ptn
793Senne Grift20047.244.10.133.3417.201531 ptn
805Jarno Visser20047.764.33.802.8519.101265 ptn
807Nathan van Wendel de Joode20047.924.10.422.7615.651260 ptn
801Milan Taal20047.684.33.303.0513.601235 ptn
795Chen Hondong20047.945.30.352.7923.981114 ptn
796Sam de Jong2004DNSDNSDNSDNS0 ptn
Meisjes pupillen B
StnrNaamgeb40m1000mVerspringenBalwerpenptn
799Dorine van Leeuwen20047.144.46.743.5622.431529 ptn
803Ilse Veen20047.164.29.693.1116.811416 ptn
800Sjimmie van Riet20047.634.46.913.1611.851187 ptn
798Lisa Kroon20048.625.21.022.488.74724 ptn
792Dionne Couwenberg20048.80DNS2.177.50486 ptn
794Elve Haeck2004DNSDNSDNSDNS0 ptn
Jongens pupillen A(1e jrs)
StnrNaamgeb60m1000mVerspringenBalwerpenptn
774Daan Jansen200310.814.26.433.0524.201365 ptn
780Aron van Unen200311.114.21.943.3020.461344 ptn
779Izak Stam200310.524.59.263.1619.411247 ptn
776Martijn de Jong200311.404.10.132.7519.121230 ptn
778Allesandro Pisano200311.205.07.532.8520.431086 ptn
Jongens pupillen A(2e jrs)
StnrNaamgeb60m1000mVerspringenBalwerpenptn
783Joram v.d. Bospoort20009.443.50.524.0421.541896 ptn
788Eric Pit20029.903.59.253.3724.191678 ptn
784Max Botschuijver20029.16DQ3.9134.451613 ptn
790Ismo van Riet200210.224.08.723.4819.901549 ptn
785Mika Folkringa200210.554.33.413.4217.371353 ptn
786Tjerk Hendriks200210.834.32.133.2920.671342 ptn
782Lucas van Bochoven200212.064.43.942.8624.591121 ptn
789Age Reindertsma200211.635.14.213.0223.381090 ptn
Meisjes pupillen A(1e jrs)
StnrNaamgeb60m1000mVerspringenBalwerpenptn
775Else Janssen200310.264.07.443.2213.961406 ptn
773Desiree Gronouwe200310.604.34.723.4212.901269 ptn
781Isa Wijdenes200311.034.24.723.0912.351175 ptn
777Iris Koevoets200311.704.22.683.0511.761084 ptn
Meisjes pupillen A(2e jrs)
StnrNaamgeb60m1000mVerspringenBalwerpenptn
787Renate Oldenhof20029.694.07.154.0022.901783 ptn
791Irene van der Werff200212.524.33.882.5813.60894 ptn
G-atleten
StnrNaamgeb80m600mVerspringenKogelstotenptn
770Laura Kolster1998 ptn
769Rohan van der Horst1997 ptn
772Gemaine Boer1998 ptn
771LeeLee Poe1998 ptn
766Jesaja Mannee1999 ptn
765Tim Berkhout1998 ptn
768Sander van Schaik1995 ptn
767Niek Lagerweij1997 ptn
meisjes minipupil
StnrNaamgeb40m600mVerspringenBalwerpenptn
822**Lisa Navarro20078.152.28.982.237.91870 ptn
820**Nienke de Jong20068.992.49.292.2112.16698 ptn
jongens minipupil
StnrNaamgeb40m600mVerspringenBalwerpenptn
826**Mark van Voorst20067.942.39.742.549.51930 ptn
824**Ruben Schussler20068.082.37.102.2212.53916 ptn
823**Niels van Rheenen20068.382.39.812.859.17912 ptn
825**Simon van Unen20068.722.38.592.3311.03802 ptn
821Tim van Mechelen20068.782.45.192.178.02660 ptn
819**Lucas Groot Kormelink20068.802.47.732.252.82548 ptn